Leden

Naam Bedrijf Adres Plaats Website
AH Borger Hoofdstraat 35 Borger www.ah.nl
Alles Kidz Postbus 50 Borger www.alles-kidz.nl
Bakkerij t’Aole Ambacht Hoofdstraat 24 Borger www.aolembacht.nl
Autocentrum Borger Buinerstraat 1A Borger www.autocentrumborger.nl
Beerox Hunebedstraat 4-A Borger www.beerox.nl
Van den Berg Isolatie Strengenweg 1G Borger www.vandenbergisolatie.nl
Blokker Borger Hoofdstraat 50 Borger www.blokker.nl
Boni Supermarkt Grote Brink 11A Borger www.bonisupermarkt.nl
Blok Bouwadvies De Gang 3 Borger bouwadviesblok.nl
Bruna Borger Groter Brink 5 Borger brunaborger.nl
Manege les Chevaux Voorbosweg 10 Buinen www.leschevaux.nl
Country Golf Ees Oosterweg 1 Ees www.countrygolfees.nl
Depa Advies Sassenbergen 1 Borger www.depa-advies.nl
Arie Deuring Koesteeg 6 Borger
Vakgarage Dijkstra Eeserstraat 20 Borger www.vakgarage-dijkstra.nl
IJssalon La Dolce Kruisstraat 2 Borger www.ladolceborger.nl
Egberts Premium Store Damsterdiep 1 Groningen www.egbertspremiumstore.nl
Egberts Fietsen Hoofdstraat 63-A Borger www.egbertsfietsen.nl
Etos Wichertjes Grote Brink 1 Borger www.etos.nl
Fam Fam Hoofdstraat 48 Borger
Fitcenter Borger Hoofdstraat 86A Borger www.fitcenterborger.nl
Focus Kapper Alex Eding Hoofdstraat 71 Borger www.focuskapper.nl
Fratello’s Hoofdstraat 39 Borger www.fratellos.nl
Café Happinezz Kruisstraat 4 Borger www.cafehappinezz.nl
Den Heijer Optiek Torenlaan 4 Borger www.denheijeroptiek.nl
Hema Borger Oosteresstraat 1A Borger www.hema.nl
Hipp Borger Achter de Brink 3 Borger www.hipp-borger.nl
Bureau Hoffmeijer Westeresstraat 16 Borger www.bureauhofmeijer.nl
De Hondsrug Schoenmode Torenlaan 2 Borger www.dehondsrugschoenmode.nl
Hubo Borger Hoofdstraat 26 Borger www.huboborger.nl
Hunebedcentrum Hunebedstraat 27 Borger www.hunebedcentrum.nl
Hunebedcity Hoofdstraat 20 Borger www.hunebedcity.nl
Vakantiepark Hunzedal De Drift 3 Borger www.roompot.nl
Impressive LED B.V. Buinerstraat 41 Borger www.impressiveled.nl
Joli Kidswear Torenlaan 2-A Borger www.jolikidswear.nl
JTC-Finance Hunebedstraat 1 Borger www.jtc-finance.nl
De Kaasbank Hoofdstraat 45 Borger www.dekaasbank.nl
Kapsalon de Spiegel Grote Brink 7-1 Borger www.kapsalon-despiegel.nl
Kindercentrum Het Speelhuis Schoolstraat 10 Ees www.kinderopvang-borger.nl
Koops Autoschade Strengenweg 2A Borger www.koopsautoschade.nl
KR8architecten IJzertijdstraat 13 Borger www.kr8architecten.nl
La Piazza Bergmans Beinsstraat 1-1 Borger www.pizzarialapiazzaborger.nl
Lucy’s Inn Dorpsstraat 2 Eesergroen www.lucysinn.nl
Mibu Wijnen Hoofdstraat 3 Buinerveen www.mibuwijnen.nl
NAK-accountants Hoofdstraat 86 Borger www.nak-accountants.nl
Neigoed Hoofdstraat 61-C Borger www.neigoed.nl
Nuuverstee Rolderstraat 4 Borger www.nuuverstee.nl
Uitgeverij Olympia Electronicaweg 39 Stadskanaal www.weekinweekuit.com
Makelaardij Oosterom Achter de Brink 31 Borger www.oosterom-makelaardij.nl
Peters & van Wolde Zuiderdiep 292 Tweede Exloërmond www.petersenvanwolde.nl
Pets Place Borger Hoofdstraat 53 Borger www.petsplace.nl
Bakkerij Puur Ambacht Borger Hoofdstraat 37 Borger www.bakkerijpuurambacht.nl
Revitali Hoofdstraat 48-A Borger www.revitali.nl
RO Advies Hunzedal 43 Borger www.roadvies.nl
Robin Hood Ribhouse Gasselterstraat 7 Drouwen www.robinhoodribhouse.nl
Select Wonen Ter Veen Borger Bloemdijk 1A Borger www.ter-veen.nl
Siepel Borger Hunebedstraat 5A Borger www.siepelborger.nl
De Slijterij Borger Hoofdstraat 46 Borger www.deslijterijborger.nl
Traiteurslager Manfred Stiekema Hoofdstraat 45a Borger www.manfredstiekema.nl
Sturing Optiek Achter de Brink 20 Borger www.sturingoptiek.nl
Makelaardij Wim Stuursma Kruisstraat 2-A Borger www.wimstuursma.nl
TIP Borger Hoofdstraat 25-A Borger www.hondsrugdrenthe.nl
TravelXL Reisburo Borger Grote Brink 2-A Borger www.travelxl.nl
Tuin & Hof De Baander 2 Borger www.tuinenhof.nl
Cultuurpodium Van Slag Hoofdstraat 34 Borger www.vanslag.eu
Veldkamp & Prins Notarissen Bloemdijk 2-B Borger www.vpnotarissen.nl
Vlint21 Bar & Restaurant Hoofdstraat 21 Borger www.vlint21.nl
Vogelzang Borger Torenlaan 12 Borger www.vogelzangborger.nl
Vos Zand & Grind Ellertsweg 2c Ellertshaar www.zandkorrel.nl
Voulon Accountants Lilienthalplein 2 Stadskanaal www.voulonaccountants.nl
Restaurant de Weme Groter Brink 2D Borger www.deweme.nl
Womansfashion Grote Brink 7-B Borger www.womansfashion.nl
Woodtastic Hoofdstraat 15 Borger www.woodtastic.shop
Youmen Borger Oosteresstraat 1-A Borger
ZIBO Mechanisatie Rolderstraat 2-A Borger www.zibo.nl

Bijgewerkt 21-01-2022

Our Services

Worpress

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Web Design

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Ecommerce

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Brand Now

SEO

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Our Team

zahera

Zahera

(HR)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Alex

Alex

(CEO)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Alex

Sara

(CCO)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Mark

Mark

(Manager)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Testimonials

  • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit,
    Safira
    (Quia, CEO)
  • At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.
    Alana
    (Wirate, PA)
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
    Sara
    (Yahoo, Manager)

Our Partners