Leden

Hier komt zeer binnenkort de actuele ledenlijst van de Ondernemersvereniging Borger!

Naam bedrijf Adres Plaats Website
Albert Heijn Borger Hoofdstraat 35 Borger www.ah.nl
Alles Kids Schoolstraat 8 Buinen www.alles-kidz.nl
Arie Deuring Koesteeg 6 Borger
Autocentrum Borger Buinerstraat 1A Borger www.autocentrumborger.nl
Bakkerij Puur Ambacht Borger Hoofdstraat 37 Borger www.bakkerijpuurambacht.nl
Bakkerij ‘t Aole Ambacht Hoofdstraat 24 Borger www.aoleambacht.nl
Beerox Hunebedstraat 4-A Borger www.beerox.nl
Blokker Borger Hoofdstraat 50 Borger www.blokker.nl
Boni Supermarkt Grote Brink 11A Borger www.bonisupermarkt.nl
Bruna Borger Groter Brink 5 Borger www.bruna.nl
Bureau Hofmeijer Westeresstraat 16 Borger www.bureauhofmeijer.nl
By Myke Achter de Brink 3 Borger www.mvmode.nl
Café Happinezz Kruisstraat 4 Borger www.cafehappinezz.nl
Country Golf Ees Oosterweg 1 Ees www.countrygolfees.nl
Cultuurpodium Vanslag Hoofdstraat 34 Borger www.vanslag.eu
De Hondsrug Schoenmode Torenlaan 2 Borger www.dehondsrugschoenmode.nl
De Kaasbank Hoofdstraat 45 Borger www.dekaasbank.nl
De Slijterij Borger Hoofdstraat 46 Borger www.deslijterijborger.nl
Den Heijer Optiek Torenlaan 4 Borger www.denheijeroptiek.nl
Egberts Premium Store Damsterdiep 1 Groningen www.egbertspremiumstore.nl
Elisha’s Bloemen Hoofdstraat 17A Borger www.elishasbloemen.nl
Etos Wichertjes Grote Brink 1 Borger www.etos.nl
Fam Fam Hoofdstraat 48 Borger
Fitcenter Borger Hoofdstraat 86A Borger www.fitcentrumborger.nl
Focus Kapper Alex Eding Hoofdstraat 71 Borger www.focuskapper.nl
Fratello’s Hoofdstraat 39 Borger www.fratellos.nl
Hema Borger Borger www.hema.nl
Het Hunebedcentrum Hunebedstraat 27 Borger www.hunebedcentrum.nl
Hotel en Appartementen Triënte Molenstraat 25 Buinen www.triente.nl
Hubo Borger Hoofdstraat 26 Borger www.huboblok.nl
Hunebedcity Hoofdstraat 20 Borger  
IJssalon La Dolce Kruisstraat 2 Borger www.ladolce.nl
Impressive LED BV Buinerstraat 41 Borger www.impressiceled.nl
Jan Tingen Maalsteen 32 Borger www.tingen.info
JTC-Finance Hunebedstraat 1 Borger www.jtc-finance.nl
Keurslager Manfred Stiekema Hoofdstraat 45a Borger www.borger.keurslager.nl
Kindercentrum Het Speelhuis Schoolstraat 10 Ees www.kinderopvang-borger.nl
Koops Autoschade Strengenweg 2A Borger www.hetautoforum.nl
KR8architecten IJzertijdstraat 13 Borger www.kr8architecten.nl
Kwalitaria van der Laan Hoofdstraat 44 Borger www.kwalitariaborger.nl
La Piazza Bermans Beinstraat 1-1 Borger www.pizzeria-lapiazza.nl
Manege Les Cheveaux Voorbosweg 10 Buinen www.leschevaux.nl
Mibu Wijnen Hoofdstraat 3 Buinerveen www.mibuwijnen.nl
NAK Accountants en Adviseurs Hoofdstraat 86 Borger www.nak-accountants.nl
Notarissen Veldkamp & Prins Bloemdijk 2-B Borger www.vpnotarissen.nl
Nuuverstee Rolderstraat 4 Borger www.nuuverstee.nl
Oosterom Makelaardij Achter de Brink 31 Borger www.oosterom-makelaardij.nl
Pannenkoeken Restaurant De Deugniet Hoofdstraat 10 Borger www.de-deugniet.nl
Peters & van Wolde Zuiderdiep 292 Tweede Exloermond www.petersenvanderwolde.nl
Pets Place Borger Hoofdstraat 53 Borger www.petsplace.nl
Rabobank Het Drentse Land Hoofdstraat 23 Borger www.rabobank.nl
Rene Venema Bouwbedrijf Hoofdstraat 63A Borger
Restaurant de Weme Groter Brink 2D Borger www.deweme.nl
Restaurant Lucy’s Inn Dorpsstraat 2 Eesergroen www.lucysinn.nl
Rijwiel Speciaalzaak Egbert Egberts Hoofdstraat 63-A Borger www.egbertegberts.nl
RO Advies Hunzedal 43 Borger www.roadvies.nl
Robin Hood Ribhouse Gasselterstraat 7 Drouwen www.robinhoodribhouse.nl
Select Wonen ter Veen Bloemdijk 1A Borger www.ter-veen.nl
Siepel Isolatiewerken Borger Hunebedstraat 5A Borger www.siepelborger.nl
Sturing Optiek Achter de Brink 20 Borger www.sturingoptiek.nl
TIP Borger Hoofdstraat 25-A Borger www.hondsrugdrenthe.nl
TravelXL Reisburo Borger Grote Brink 2-A Borger www.travelxl.nl
Tuin en Hof Lifestyle De Baander 2 Borger www.tuinenhof.nl
Uitgeverij Olympia Oosterkade 28 Stadskanaal www.weekinweekuit.com
Vakantiepark Hunzedal De Drift 3 Borger www.hunzedal.nl
Vakgarage Dijkstra Eeserstraat 20 Borger www.vakgarage-dijkstra.nl
van den Berg Isolatie Strengenweg 1G Borger www.vandenbergisolatie.nl
Vlint21 Bar & Restaurant Hoofdstraat 21 Borger www.restaurantvlint21.nl
Vogelzang Borger Elektrospecialist Torenlaan 12 Borger www.vogelzangborger.nl
Vos Zand & Grind Ellertsweg 2c Ellertshaar www.zandkorrel.nl
Voulon Accountants Lilienthalplein 2 Stadskanaal www.voulonaccountants.nl
Wim Stuursma Makelaardij Kruisstraat 2-A Borger www.wimstuursma.nl
Youmen Borger Oosteresstraat 1-A Borger
ZIBO Mechanisatie Rolderstraat 2-A Borger www.zinger.nl

Our Services

Worpress

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Web Design

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Ecommerce

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Brand Now

SEO

Lorem ipsum dolor amet consectetur adipiscing elit. Nunc mi dui placerat eu faucibus vel, efficitur quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.

Read More

Our Team

zahera

Zahera

(HR)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Alex

Alex

(CEO)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Alex

Sara

(CCO)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Mark

Mark

(Manager)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean vel tempor sem. Vestibulum suscipit faucibus sem ut porta. Integer ut justo euismod, auctor turpis et

Testimonials

  • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit,
    Safira
    (Quia, CEO)
  • At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.
    Alana
    (Wirate, PA)
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
    Sara
    (Yahoo, Manager)

Our Partners